Телефон: O5O-9-311-611
Email: janayuruk@gmail.com
Skype: admin_shop_fox
ICQ: 623741206
Адрес: Закарпатье
Главная Публикации Составы и особенности материалов RIP STOP — тканина Матеріал: 100% бавовна.

Составы и особенности материалов RIP STOP — тканина Матеріал: 100% бавовна.

30 января 2012 г. 22:44

 

Составы и особенности материалов

 

RIP STOP — тканина

Матеріал: 100% бавовна.

RIP STOPВид переплетення, при якому тканину посилюють за рахунок застосування більш товстої та міцної нитки, вплетеної з регулярним інтервалом . Ця нитка утворює на поверхні тканини малюнок у виглядів квадратів, прямокутників або ромбів . Таке переплетення при мінімальній вазі дозволяє створити міцнішу тканину з більш високою стійкістю до розривів.

GORE-TEX — тканина

GORE-TEX — це надзвичайна тонка, легка, тепло і холодостійка, надзвичайно міцна і стійка до зламів при сильних механічних навантаженнях мембрана, виготовлена на основі політетрафторетілена (тефлону). Вироби з мембранною GORE-TEX з одного боку, гідрофобні, тобто не пропускають воду у вигляді дощу і снігу, з іншого - не є перешкодою для випаровувань з поверхні тіла. Вироби з використанням мембрани GORE-TEX завжди мають тришарову структуру і герметичні поклеєні шви, що дозволяє гарантувати їх 100% водонепроникність.

Принцип дії:
Мембрана GORE-TEX є гідрофобною пористою плівкою. Вона містить 1,5 мільярда мікроскопічних пор на квадратний сантиметр, при цьому розміри пор в 20 000 разів менше краплі води, що не дозволяє воді проникати через мембрану. Одночасно розмір пор в 700 разів більше молекул води (водяної пари), чим і досягається вентиляція. Тунелеподібна структура пор розбиває потік повітря на мікрозавихрення і є перешкодою для вітру, не перешкоджаючи одиночним молекулам водяної пари.

GORE-TEX — взуття

 

GORE-TEXПереваги GORE-TEX у взутті

  • Тривалий час залишається водонепроникним
  • Активно дихає
  • Висока морозостійкість
  • Довговічність
  • Дивовижна гнучкість

Взуття сухе, бо не пропускає воду

Секрет в тому, що структура GORE-TEX мікропориста, на кожному квадратному сантиметрі є 1,4 мільярда пор. Вони приблизно в 20 000 раз менші за краплю води, тому волога ззовні не може поникнути всередину.

Взуття сухе, тому що дихає

Мембрана GORE-TEX вільно пропускає пару

Її пори в 700 разів більші молекули водяної пари, дякуючи чому пара(піт) вільно може виходити із взуття.

Якщо спроможність системи пропускати повітря недостатня, то всередині взуття з'являється неприємна волога. Щоб захистити стопу від перегрівання чи охолодження взуття повинне дозволити виходити волозі назовні. Мембрана GORE-TEX навіть при високому фізичному навантаженні забезпечує швидкий відвід пари(поту) із взуття, створює приємний мікроклімат.

Отже, з GORE-TEX вам гарантована сухість, приємна температура і ніякої вологи!